Ambasador Bugarske sutra u Kotor Varošu


KOTOR VAROŠ, 16. JUNA – Ambasador Bugarske u BiH Avgustina Cvetkova boraviće sutra u radnoj posjeti opštini Kotor Varoš i tom prilikom biće organizovan sastanak u kabinetu načelnika opštine Zdenka Sakana.

Nakon sastanka predviđeno je da Cvetkova posjeti i kotorvaroški vrtić, u kojem je realizovan projekat Ambasade Bugarske u okviru programa „Obrazovanje za najmlađe“ u iznosu od 28.000 KM.

Po riječima načelnika opštine Kotor Varoš Zdenka Sakana ovo je vrlo značajna donacija zahvaljujući kojoj je podignut kvalitet obrazovanja za najmlađe sugrađane.

Vrtić 2

Direktor kotorvaroškog vrtića Mladen Tepić rekao je da su pojedini dijelovi namještaja u vrtiću bili dotrajali i potencijalno opasni za boravak djece.

Realizacijom ovog projekta nabavljeni su novi garderoberi, police za igračke i obuću, didaktički setovi namještaja, predškolske stolice, stolovi, dječiji kreveti i tepisi, čime smo značajno poboljšali uslove vaspitno-obrazovnog rada“, naglasio je Tepić.

Tabla

Sastanak u kabinetu načelnika opštine počinje u 10.30 časova.


Hit Counter provided by technology news