Božićna čestitka načelnika Sakana


KOTOR VAROŠ, 6. JANUARA – Povodom predstojećeg Božića, najradosnijeg hrišćanskog praznika, vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti, čestitku je uputio načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan.

On je poručio da praznik Hristovog rođenja pravoslavni hrišćani proslave u duhu sa našom tradicijom, u krugu svojih najmilijih, u sreći, zdravlju i veselju.

zdenko-sakan-kabinet2-678x381

Duhovna poruka i simbolika Božića budi najiskrenija osjećanja koja podstiču na bliskost, toleranciju i međusobno razumijevanje. Neka praznik Hristovog rođenja donese duhovni mir, ali i spremnost da podstičemo optimizam, i da ličnim radom i zalaganjem doprinosimo prosperitetu i napretku naše lokalne zajednice“, istakao je Sakan i dodao da Božić treba da bude pokretačka snaga i nadahnuće za uspješnu 2020. godinu.

Mir Božji – Hristos se rodi!


Hit Counter provided by technology news