„Кршини другари“ и „Жекс турс“ у четвртфиналу

„Кршини другари“ и „Жекс турс“ у четвртфиналу


КОТОР ВАРОШ, 15. ЈУЛА – Утакмицама у групама „Ц“ и „Д“ у сениорској конкуренцији завршена је групна фаза турнира у уличном баскету „Котор Варош 2017“.

Фаворити су оправдали очекивања па су тако „Кршини другари“ и „Жекс турс“ као првопласиране екипе изборили четвртфинале. Са три увјерљиве побједе Билановић и браћа Келечевић су истакли кандидатуру за највиши пласман, а „Жексовци“ су предвођени Јотановићем, Бубићем, Пејовићем и Јокановићем освојили прво мјесто у групи „Д“ са максималним учинком.

Пласман у четвртфинале изборили су млади кошаркаши КК „Младост“, који наступају под именом „Пекара Обеликс за Вању“, као и екипа „Челзи“.

Турнир се завршава сутра (недјеља), када ће бити одигране четвртфиналне и полуфиналне утакмице, као и финални меч у сениорској конкуренцији, а прво ће на терен кадети.
Још увијек трају пријаве за такмичење у шутирању тројки, које побуђује велико занимање.

За најуспјешније екипе и појединце турнира у уличном баскету „Котор Варош 2017“, који организују општина Котор Варош и ЈУ „Центар за културу, спорт и информисање“, обезбијеђене су вриједне награде.

РЕЗУЛТАТИ УТАКМИЦА У ГРУПАМА „Ц“ и „Д“
ВРБАЊЦИ – МЛАДИ СДС-а 13:9
ЖЕКС ТУРС – ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ 12:9
ВРБАЊЦИ – КРШИНИ ДРУГАРИ 4:10
МЛАДИ СДС-а – ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ 13:7
ЧЕЛЗИ – ВРБАЊЦИ 12:11
КРШИНИ ДРУГАРИ – МЛАДИ СДС-а 14:8
ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ – МЛАДИ СНСД-а 14:10
ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ – ЖЕКС ТУРС 8:13
КРШИНИ ДРУГАРИ – ЧЕЛЗИ 13:9
ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ – ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ 8:14
ЧЕЛЗИ – МЛАДИ СДС-а 11:7
ЖЕКС ТУРС – МЛАДИ СНСД-а 15:11

РАСПОРЕД ЗА НЕДЈЕЉУ (16.07.2017. године)
КАДЕТИ
17.00 АГРО ЈУРИЋ – ПЕКАРА ОБЕЛИКС
17.15 АУТО СЕРВИС БЈЕЛОШЕВИЋ – СРЕБРО ПЕТАР
17.30 ПЕКАРА ОБЕЛИКС – АУТО СЕРВИС БЈЕЛОШЕВИЋ
17.45 СРЕБРО ПЕТАР – АГРО ЈУРИЋ
18.00 АГРО ЈУРИЋ – АУТО СЕРВИС БЈЕЛОШЕВИЋ
18.15 ПЕКАРА ОБЕЛИКС – СРЕБРО ПЕТАР

ЧЕТВРТФИНАЛЕ СЕНИОРА
18.40 КАФЕ МЕТАКСА/АУРА ОСИГУРАЊЕ – ЧЕЛЗИ (1)
19.00 НАША КАФАНИЦА – ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ (2)
19.20 КРШИНИ ДРУГАРИ – СПОРТ КАФЕ (3)
19.40 ЖЕКС ТУРС – МГ СИСТЕМ (4)

ПОЛУФИНАЛЕ СЕНИОРА
20.20 ПОБЈЕДНИК 1 – ПОБЈЕДНИК 2
20.40 ПОБЈЕДНИК 3 – ПОБЈЕДНИК 4
21.00 ТАКМИЧЕЊЕ У ШУТИРАЊУ ТРОЈКИ
21.30 ФИНАЛЕ ТУРНИРА У СЕНИОРСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ
22.00 ПРОГЛАШЕЊЕ ПОБЈЕДНИКА И ПОДЈЕЛА НАГРАДА


Hit Counter provided by technology news