"Mehaničke konstrukcije" donirale opštini 10.000 maski

“Mehaničke konstrukcije” donirale opštini 10.000 maski


KOTOR VAROŠ, 6. APRILA – Preduzeće “Mehaničke konstrukcije” je doniralo 10.000 komada zaštitnih maski opštini Kotor Varoš, koje će opštinski Štab za vanredne situacije u saradnji sa Crvenim krstom Kotor Varoš podijeliti najugroženijim porodicama s ciljem njihove zaštite od širenja virusa korona.

Po 5.000 komada višekratnih zaštitnih maski će isporučiti krojačka radnja “Lukić produkt” iz Kotor Varoša i samostalna proizvodna radnja “Trikotaža 2” Maslovare.

Takođe, preduzeće “Mehaničke konstrukcije” je doniralo 5.000 komada višekratnih zaštitnih maski Minstarstvu unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske, koje je isporučila krojačka radnja “Lukić produkt” Kotor Varoš.


Hit Counter provided by technology news