Odlična posjećenost i vrhunske utakmice u grupnoj fazi

KOTOR VAROŠ, 14. JUNA – Trećeg dana 51. tradicionalnog turnira u malom fudbalu „Kotor Varoš 2018“ odigrane su utakmice u seniorskoj konkurenciji u grupama C i F, kao i utakmice u konkurenciji preduzeća i javnih ustanova u grupi A.

Sim Tehnik

U grupi C prvo mjesto osvojila je ekipa „Mermer kolors“. Oni su u direktnom meču za prvo mjesto rezultatom 1:0 savladali „Šiprage“, ekipu koja je takođe izborila plasman u osminu finala.

Fantomi

U grupi F su očekivano u narednu rundu takmičenja prošli „Brio Maslovare“ i „Fantomi“, a u međusobnom duelu slavili su momci iz Jošavke, koji nastupaju za ekipu „Brio Maslovare“.

Brio

Velika neizvjesnost viđena je u susretima u kategoriji preduzeća i javnih ustanova, gdje su „Dermal“, „Sim tehnik 1“ i „Sportek 2“ ostvarili po jednu pobjedu, te će nakon utakmica protiv ekipe „Sportek 1“ pokušati obezbijediti prolaz u polufinale.

Večeras su na rasporedu utakmice u grupi G u seniorskoj konkurenciji , kao i u grupi B u konkurenciji preduzeća i javnih ustanova.

Raspored za večeras (četvrtak 14.06.2018. godine):

18:30 Sim tehnik 2 – Mehaničke konstrukcije
19:00 Kafe Moto Maslovare – Iron Teh