Познати први четвртфиналисти


КОТОР ВАРОШ, 14. ЈУЛА – Утакмицама у групама „А“ и „Б“ у сениорској конкуренцији почео је овогодишњи турнир у уличном баскету „Котор Варош 2017“.

Врло изједначене утакмице и неколико резултатских изненађења обиљежило је први такмичарски дан. Вриједи истаћи да су пласман у четвртфинале из групе „А“ избориле екипе Кафе Метакса/Аура осигурање и Спорт кафе, док су из групе „Б“ то исто урадиле екипе Наша кафаница и МГ Систем.

Захваљујући тријумфу у директном дуелу против екипе Спорт кафе Чаушевић Тешић, Филиповић и Раљић су сасвим заслужено освојили прво мјесто, а пријатно су изненадили Варошић, Тривуновић и Кутић, јер су у борби за прво мјесто у групи „Б“ надвисили Звонара, Свитлицу, Николића и Јоветића.

Публика је уживала у атрактивним потезима Јовичића, Варошића и Филиповића, као и Тривуновића, који је био непогрешив иза линије 6,75 метара.

Турнир, који организују општина Котор Варош и ЈУ „Центар за културу, спорт и информисање“, се наставља сутра утакмицама у групама „Ц“ и „Д“.

Током финалног дана (недјеља) биће одиграни и мечеви у кадетској конкуренцији, а сазнаћемо и ко ће понијети епитет најбољег „тројкаша“. Одличан посао првог такмичарског дана обавио је судијски тандем Ибричић – Симић.

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ТАКМИЧАРСКОГ ДАНА

СПОРТ КАФЕ – КАФЕ МЕТАКСА/АУРА ОСИГУРАЊЕ 13:15

МГ СИСТЕМ – ПЕКАРА ОБЕЛИX 15:3

КАФЕ РОЛЕКС – М.П.О. НУКИ МАСЛОВАРЕ 8:9

НАША КАФАНИЦА – СПИД ГРАФ 15:10

СПОРТ КАФЕ – КАФЕ РОЛЕКС 15:9

МГ СИСТЕМ – НАША КАФАНИЦА 11:15

КАФЕ МЕТАКСА/АУРА ОСИГУРАЊЕ – М.П.О. НУКИ МАСЛОВАРЕ 15:14

ПЕКАРА ОБЕЛИX – СПИД ГРАФ 6:8

СПОРТ КАФЕ – М.П.О. НУКИ МАСЛОВАРЕ 15:4

МГ СИСТЕМ – СПИД ГРАФ 10:9

КАФЕ МЕТАКСА/АУРА ОСИГУРАЊЕ – КАФЕ РОЛЕКС 15:7

ПЕКАРА ОБЕЛИX – НАША КАФАНИЦА 10:13

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЗА СУБОТУ (15.07.2017. године)

19.00 ВРБАЊЦИ – МЛАДИ СДС-а

19.20 ЖЕКС ТУРС – ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ

19.40 ВРБАЊЦИ – КРШИНИ ДРУГАРИ

20.00 МЛАДИ СДС-а – ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ

20.20 ЧЕЛЗИ – ВРБАЊЦИ

20.40 КРШИНИ ДРУГАРИ – МЛАДИ СДС-а

21.00 ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ – МЛАДИ СНСД-а

21.20 ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ – ЖЕКС ТУРС

21.40 КРШИНИ ДРУГАРИ – ЧЕЛЗИ

22.00 ФИТНЕС КЛУБ МЛАДОСТ – ПЕКАРА ОБЕЛИКС ЗА ВАЊУ

22.20 ЧЕЛЗИ – МЛАДИ СДС-а

22.40 ЖЕКС ТУРС – МЛАДИ СНСД-а

ЧЕТВРТФИНАЛЕ

А1 (КАФЕ МЕТАКСА/АУРА ОСИГУРАЊЕ) – Ц2 (1)

Б1 (НАША КАФАНИЦА) – Д2 (2)

Ц1 – А2 (СПОРТ КАФЕ) (3)

Д1 – Б2 (МГ СИСТЕМ) (4)

ПОЛУФИНАЛЕ

1 – 2

3 – 4


Hit Counter provided by technology news