Ugašen požar u fabrici Monouso


KOTOR VAROŠ, 14. MAJA – Ugašen je manji požar koji je jutros izbio u kotorvaroškoj fabrici “Monouso” , rečeno je Srni iz Vatrogasnog društva Kotor Varoš.

Kako su pojasnili iz vatrogasnog društva , u ovoj firmi koja se bavi proizvodnjom plastike, požar je izbio u dijelu gdje se nalazi kreč, ali je sve odmah ugašeno i nije bilo potrebe za većom vatrogasnom intervencijom.

Objekti ovog preduzeća su od juče poplavljeni, a zbog poplava je i Fabrika obuće “Dermal” bila prinuđena da gotovo u potpunosti zaustavi rad i većina radnika je ostala kod svojih kuća.

Voda je došla i do kruga Tvornice obuće “Sportek”, ali nije ugrozila prozivodnju i zaposleni su jutros na svojim radnim mjestima, izuzev onih koji putuju iz Banjaluke i zbog blokade saobraćaja nisu mogli da stignu u Kotor Varoš.


Hit Counter provided by technology news