Uskršnja čestitka načelnika opštine


KOTOR VAROŠ, 10. APRILA – Povodom predstojećeg Uskrsa načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan je uputio čestitku svim vjernicima katoličke vjeroispovijesti, uz želju da im praznični dani proteknu u zdravlju, ljubavi i sreći.

Najveći praznik – Uskrs neka u svakom od nas probudi ljubav jednih prema drugima, te donese radost življenja. Živimo u vremenu punom izazova, zdravstvenih i bezbijednosnih, koje uz odgovornost, razumijevanje i požrtvovanost možemo zajedno prebroditi. Zbog toga neka ovaj veliki praznik, koji simbolizuje nadu i vjeru u budućnost, bude svima nadahnuće za jačanje solidarnosti, činjenje dobrih djela i, u vremenu pandemije, brigu za naše i zdravlje ljudi oko nas“, naveo je čestitki načelnik opštine Zdenko Sakan i pozvao sugrađane katoličke vjeroispovijesti da Uskrs, s obzirom na epidemiju virusa korona, obilježe skromno u krugu svojih najbližih.

Vjernici katoličke vjeroispovijesti u nedjelju, 12. aprila, proslavljaju Uskrs.


Hit Counter provided by technology news