Асфалтирано још девет улица на подручју општине

КОТОР ВАРОШ, 26. ОКТОБРА – Асфалтирањем девет локалних путева настављене су активности предвиђене планом капиталних инвестиција, а из општинског буџета за ову намјену је издвојено 114.600 КМ.

За асфалтирање споја улица Стефана Дечанског и Стефана Немање у насељу Рипиште издвојено је 11.200 КМ, док је вриједност радова на асфалтирању улице Стефана Дечанског износила 9.600 КМ.

Asfalt 2

У мјесној заједници у насељу Подосоје је за асфалтирање дионице пута издвојено 25.000 КМ.

За модернизацију пута у Горњој и Доњој Слатини је издвојено 29.200 КМ.

Асфалтиране су улице Десанке Максимовић и Доситеја Обрадовића, а укупни трошкови су износили 16.700 КМ, док је за асфалтирање двије улице у насељу Рипиште издвојено 22.900 КМ.

Радови су окночани у предвиђеном року, а извођачи су били предузећа „Планум“ и „Петровић“.

Asfalt 3

Реализацијом ових пројеката повећана је дужина модернизованих путева на подручју општине Котор Варош и на тај начин олакшан саобраћај корисницима, уз значајну уштеду на њиховом одржавању.