Асфалтирање улице у насељу Котор

КОТОР ВАРОШ, 11. МАЈА – На подручју општине Котор Варош у току је реализација пројекта “Извођење радова за модернизацији улице у насељу Котор” у дужини од 190 метара.

Начелник општине Котор Варош Зденко Сакан данас је са сарадницима обишао градилиште у Котору и том приликом истакао значај ове инвестиције у вриједности од 19.830 КМ.

Kotor 1

Ово је наставак пројектних активности на модернизацији и санацији локалних путева, које су биле предвиђене планом капиталних инвестиција за прошлу годину, што значи да настојимо у потпуности реализовали зацртани план. Ова дионица пута је од општег значаја за мјештане овог насеља“, рекао је Сакан и додао да је асфалтна трака ширине три метра.

Извођач радова је предузеће “Петровић” д.о.о. Котор Варош, а радови ће бити окончани у наредна два дана.

Општина Котор Варош интензивно ради и улаже максималне напоре у модернизацију и изградњу локалне и некатегорисане путне мреже на подручју цијеле локалне заједнице.

Kotor 3

Модернизација локалних саобраћајница, чије је одржавање у надлежности општинске управе, реализује се у складу са планом капиталних инвестиција.