Бесплатан интернет на Градском тргу

КОТОР ВАРОШ, 6. ЈУЛА – Од данас је Градски трг у Котор Варошу комплетно покривен брзим интернетом и сваки посјетилац имаће могућност коришћења бесплатног Wi-Fi интернета.

На територији општине Котор Варош сада имамо мјесто гдје грађани могу да изађу и користе бесплатан интернет, како они млади људи тако и старији који користе интернет услуге“, истакао је начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

Ријеч је о пројекту који је реализован са циљем унапријеђења услуга и побољшања квалитета живота становника.

Пртетходно је саниран дио оштећеног поплочања на Градском тргу, а ускоро се очекује и завршетак радова на оспособљавању фонтане.

Начелник Сакан је нагласио да је Градски трг изузетно посјећена локација и да је његово уређење неопходно због низа манифестација које се одржавају на овом простору.