Божићна честитка начелника Зденка Сакана

КОТОР ВАРОШ, 6. ЈАНУАРА – Поводом предстојећег Божића, најрадоснијег хришћанског празника, вјерницима православне вјероисповијести, честитку је упутио начелник општине Котор Варош Зденко Сакан.

Он је поручио да празник Христовог рођења православни хришћани прославе у духу са нашом традицијом, у кругу својих најмилијих, у срећи, здрављу и весељу.

Духовна порука и симболика Божића буди најискренија осјећања која подстичу на блискост, толеранцију и међусобно разумијевање. Нека празник Христовог рођења донесе духовни мир, али и спремност да подстичемо оптимизам, и да личним радом и залагањем доприносимо просперитету и напретку наше локалне заједнице“, истакао је Сакан и додао да Божић треба да буде покретачка снага и надахнуће за успјешну 2019. годину.

Мир Божји – Христос се роди!