Божићна честитка предсједника СО Котор Варош

КОТОР ВАРОШ, 5. ЈАНУАРА – Предсједник Скупштине општине Котор Варош Абид Ковачић честитао је Бадњи дан и Божић свештенству и свим вјерницима православне вјероисповијести.

Он је поручио да прослављање Бадњег дана и Божића подсјећа на мир, љубав, мултивјерски и мултинационални склад, солидарност и комшијску слогу – све оно што ваља чувати и унапређивати.

У име Скупштине општине Котор Варош и своје име, свештенству и свим вјерницима који најрадоснији хришћански празник славе по Јулијанском календару, честитам Бадњи дан и Божић, уз жељу да благе дане проведу у добром здрављу, породичном миру и слози са својим ближњима и празничној хармонији са својим комшијама и суграђанима“, наводи се у честитки.