Вишковић: Сакан и Општински штаб урадили одличан посао

КОТОР ВАРОШ, 21. МАЈА – Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић је на јучерашњем засједању Народне скупштине РС јавно похвалио рад начелника општине Котор Варош Зденка Сакана и комплетног Општинског штаба у вријеме пандемије вируса корона.

Вишковић је истакао да је у више наврата разговарао са начелницима и градоначелницима у Републици Српској, те да су постојећи проблеми рјешавани на добробит свих грађана.

Са начелником Котор Вароша, једним изузетно одговорним и честитим човјеком, сам разговарао о епидемиолошкој ситуацији и о начину спровођења мјера у борби против ширења вируса корона. Поносан сам на чињеницу да смо заједнички ријешили проблем у предузећу „Механичке конструкције“, гдје је било отпора да се сузбије могућност појаве већег жаришта. То је била моја обавеза, јер смо тестирањем радника зауставили евентуално дање ширење вируса корона“, поручио је Вишковић у јучерашњем обраћању посланицима Народне скупштине Републике Српске.