Војислав Вуковић – најбољи међу сениорима

КОТОР ВАРОШ, 17. ЈУНА – У такмичењу рибара Котор Вароша у лову рибе удицом на пловак у конкуренцији сениора побиједио је Војислав Вуковић, док је најуспјешнији међу пионирима био Матеј Лукић.

Друго мјесто у конкуренцији сениора освојио је Драган Бунић, док је трећи био Лазо Кучук.

Друго мјесто код пионира припало је Милану Ђукићу, а треће мјесто је освојио Емилио Живанов.

Pobjednik Vojo Vukovic

На такмичењу, које је јуче организовало Спортско риболовно друштво /СРД/ “Котор Варош”, учествовало је 15 рибара са подручја општине.

Предсједник СРД “Котор Варош” Самир Скопљак је предао најуспјешнијим такмичарима пехаре, медаље и дипломе.

Ово такмичење је било прилика да руководство СРД “Котор Варош” и званично похвали појединце и ветеране за велики допринос у раду Друштва и организацији оваквих манифестација.

Pobjednik u pionirskoj konkurenciji Matej Lukić

Спортско-риболовно друштво “Котор Варош” је, у сарадњи са општином, током викенда обавило порибљавање ријеке Врбање и њених лијевих притока Демићке, Цврцке и Јакотине са 300 килограма поточне пастрмке.