Дани отворених врата за которварошке основце

КОТОР ВАРОШ, 24. МАРТА – Припадници Полицијске станице Котор Варош су поводом обиљежавања 4. априла – Дана полиције Републике Српске, одржали дане отворених врата за ученике ОШ “Свети Сава” и штићенике Дјечијег вртића “Лариса Шугић”.

Данашњој акцији припадника Полицијске станице присуствовало је око 300 дјеце школског и предшколског узраста, којима је презентован рад полиције, као и техничка средства и опрема којом располажу полицијске организационе јединице.

“Иако са нама данас нису ученици Основних школа из Шипрага и Масловара ми планирамо наредне седмице у близини њихових школа организовати дане отворених врата“, истакао је командир Полицијске станице Котор Варош Игор Ковачевић. Дан отворених врата организује се традиционално с циљем приближавања рада полиције најмлађој популацији и подизања повјерења у полицију.