„Дермал“ тријумфовао на турниру у Масловарама

КОТОР ВАРОШ, 19. ЈУЛА – Екипа „Дермала“ је освојила прво мјесто на традиционалном турниру у малом фудбалу у мјесној заједници Масловаре, савладавши у финалу састав Кафе бар „Нуки“ резултатом 4:0.

„Слога“ из Грабовице је у борби за треће мјесто надвисила екипу Ауто-отпад „Слога“ резултатом 2:1.

Dermal

За најбољег играча турнира проглашен је Дејан Трифковић из побједничког састава, његов колега Славен Матијашевић је понио епитет најуспјешнијег стријелца, док је Милан Чупић из екипе Кафе бар „Нуки“ најбољи голман турнира.

У ревијалној утакмици у знак сјећања на Вању Кршића, Масловарчанина који је трагично настрадао 2014. године, снаге су одмјерили Вањини другари и фудбалски ветерани Котор Вароша, а сусрет је завршио мирољубиво 4:4.

Vanjini drugari i veterani

Одличан организатор турнира, који је окупио 16 екипа, била је Мјесна заједница Масловаре, а награде најупсјешнијим екипама и појединцима уручили су начелник општине Котор Варош Зденко Сакан и чланови Организационог одбора турнира.