За модернизацију пута Котор Варош – Билице 50.000 КМ

КОТОР ВАРОШ, 30. НОВЕМБРА – Вршилац дужности директора Републичког секретаријата за расељена лица и миграције Давор Чордаш и начелник општине Котор Варош Зденко Сакан потписали су уговор вриједан 50.000 КМ о финансирању изградње пута Котор Варош–Билице у дужини од 400 метара.

Ријеч је о пројекту који је дио редовног програма рада Секретаријата за 2021. годину који се финансира из буџета Републике Српске.

Начелник Сакан је рекао да је задовољан досадашњом сарадњом са Секретаријатом и да су сви реализовани пројекти од огромног значаја за грађане Котор Вароша.

У претходне три године Секретаријат је у општину Котор Варош уложио скоро 1,4 милиона марака, како у обнову путне инфраструктуре тако и у изградњу индивидуалних стамбених јединица и обнову вјерских објеката, што је од великог значаја за избјегла и расељена лица на подручју наше локалне заједнице и увелико олакшава свакодневни живот овој категорији становништва“, истакао је Сакан.