Златна повеља фондацији „Хајдар Алијев“

КОТОР ВАРОШ, 19. АПРИЛА – Одборници Скупштине општине /СО/ Котор Варош су на данашњој посебној сједници једногласно усвојили приједлог да Златну повељу поводом Дана општине – 24. априла добије хуманитарна фондација „Хајдар Алијев“ из Азербејџана.

DSCN7893

Захваљујући средствима поменуте фондације у износу од милион КМ изграђен је нови блок Дома здравља „Свети Пантелејмон“.

За постигнуте појединачне и колективне успјехе у раду писмене захвалнице ће добити добровољни давалац крви Перо Кнежевић, траварка Љубица Марковић, Завичајно удружење Крушево Брдо, хотел „Хајдучке воде“ и фудбалски ветерани Котор Вароша, који дјелују у оквиру Удружења за промоцију и значај спортске рекреације.

На приједлог потпредсједника Скупштине општине Раденка Чупића одборници локалног парламента су једногласно усвојили одлуку да се фудбалским ветеранима из буџета општине Котор Варош издвоје одређена средства на годишњем нивоу, јер су пружили немјерљив допринос у промоцији општине Котор Варош у државама бивше Југославије.