Изјашњавање на референдуму на 33 гласачка мјеста
НОВИ ГРАД, 20. СЕПTЕМБРА /СРНА/ - Општинска Комисија за спровођење референдума о Дану Републике Српске у Новом Граду запримила је данас помоћни и осјетљиви гласачки материјал за укупно 52 гласачка мјеста.

Изјашњавање на референдуму на 33 гласачка мјеста

КОТОР ВАРОШ, 20. СЕПТЕМБРА – Изјашњавање на референдуму о Дану Републике на подручју општине Котор Варош биће организовано на 33 редовна гласачка мјеста, рекла је предсједник Општинске комисије за спровођење референдума Драгана Петрушић.

НОВИ ГРАД, 20. СЕПTЕМБРА /СРНА/ – Општинска Комисија за спровођење референдума о Дану Републике Српске у Новом Граду запримила је данас помоћни и осјетљиви гласачки материјал за укупно 52 гласачка мјеста.

Петрушићева је навела да је у подневним часовима допремљен гласачки материјал у просторије Општинске комисије.

Осим 33 гласачка одбора, биће ангажован и један мобилни тим, а право гласа има 20.450 грађана.

Петрушићева је истакла да је, у складу са процедурама које прописује и утврђује Централна изборна комисија БиХ, успјешно завршена обавезујућа обука предсједника, замјеника предсједника, чланова и замјеника чланова бирачких одбора и мобилног тима.