Илиндански турнир у малом фудбалу „Врбањци 2022“

КОТОР ВАРОШ, 19. ЈУЛА – У организацији Мјесне заједнице Врбањци и Неформалне групе младих на игралишту код Основне школе 1. и 2. августа биће одржан Илиндански турнир у малом фудбалу „Врбањци 2022“.

Уплата по екипи је 70 КМ, наградни фонд турнира је 2.000 КМ, а игра се по систему 5+1 уз максимално осам пријављених играча.

Очекује се учешће великог броја екипа са подручја Котор Вароша и из сусједних општина.

Plakat Vrbanjci

Генерални покровитељ је општина Котор Варош, а турнир су подржали бројни привредници и појединци са подручја општине.

Поред награда за најупсјешније екипе обезбијеђене су и награде за најбоље појединце.

Прво вече турнира ће у забавном дијелу програма наступити Фолклорни ансамбл Котор Варош, КУД „Брио-Рудар“ Масловаре и ансамбл „Жубор“.