И даље на снази привремено финансирање

КОТОР ВАРОШ, 26. ФЕБРУАРА – Одборници Скупштине општине Котор Варош су на данашњем засиједању донијели одлуку о привременом финансирању општине Котор Варош за период од 1. до 31. марта 2015. године.

Skupstina
Средства за привремено финансирање утврђују се за поменути период у износу од 496.244,00 КМ. Од овог износа 404.244,00 КМ распоређује се на редовне трошкове у складу са трошковима за март 2014. године, а износ од 92.000,00 КМ распоређује се на уплату ПДВ-а по Уговору о пројекту „Реконструкција и санација градске водоводне мреже и проширење канализационе мреже, општина Котор Варош“.
Одборници локалног парламента су усвојили план рада ЈУ „Центар за социјални рад“ за 2014. годину, као и закључак да ЈУ „Центар за културу, спорт и информисање“ буде носилац свих културних и спортских манифестација на подручју општине.