Награђени ликовни и литерарни радови

КОТОР ВАРОШ, 23. АПРИЛА – Дјечија манифестација “Мој град сања”, на којој су награђени најбољи ликовни и литерарни радови ученика основне школе, одржана је у оквиру априлских свечаности поводом Дана општине Котор Варош.

DSCN4719

Признања и награде за најуспјешније ликовне радове добили су Милица Арнаутовић, Миљан Шелвер, Миљана Крагић, Јелена Јурић, Дајана Драгојевић и Кристина Врљановић.

У категорији литерарних радова награђени су Анастасија Модић, Алдијана Керкез, Медина Керкез, Павле Крагић, Данило Вученовић и Ања Павловић.

Награде и признања најуспјешнијим ученицима уручио је начелник општине Котор Варош Далибор Вучановић.

У забавном дијелу програма наступила су дјеца из Вртића “Лариса Шугић”, ученици основних школа “Свети Сава” Котор Варош, “Петар Петровић Његош” Масловаре и “Петар Кочић” Шипраге, драмски студио “Кварт”, те међу најмлађима популарни Ниџо Цврчак.

Манифестацију “Мој град сања”, која је одржана у которварошкој кино сали, организовали су Јавна установа “Центар за културу, спорт и информисање” и Основна школа “Свети Сава”, а покровитељ је била општина Котор Варош.

DSCN4721

DSCN4722