Најбољи спортисти Петра Савановић и Немања Кнежевић

КОТОР ВАРОШ, 15. МАЈА – Најбољи спортиста Котор Вароша у 2014. био је Немања Кнежевић, члан Карате клуба “Ипон”, док је најбоља спортисткиња Петра Савановић, чланица Џудо клуба „Младост“.

DSCN3388
DSCN3389
DSCN3391
DSCN3392
DSCN3393
DSCN3395
DSCN3396
Кнежевић се окитио бронзаном медаљом на Свјетском првенству за јуниоре које је одржано у пољском граду Шћећину, док је Савановићева доминирала на првенству РС са освојене двије златне медаље.
На традиционалној манифестацији “Избор најбољих спортиста Котор Вароша”, за најбоље спортске колективе проглашене су екипа Клуба малог фудбала “Котор Варош” у мушкој и пионирска екипа Одбојкашког клуба „Котор Варош“ у женској конкуренцији.
Најперспективнији спортисти Котор Вароша су џудиста Драго Славнић и каратисткиња Сандра Тепић.
Најбољи тренер у прошлој години био је Бранко Понорац из Фудбалског клуба “Младост”, а за најбољег спортског радника изабран је Срећко Гавранић.
Плакета за амбасадора спорта општине Котор Варош уручена је Петру Јокановићу, голману РК Борац и репрезентације БиХ.
Традиционалну манифестацију “Избор најбољих спортиста Котор Вароша” организовали су вечерас општинска управа и которварошки Центар за културу, спорт и информисање.