Одлична посјећеност и врхунске утакмице у групној фази

КОТОР ВАРОШ, 14. ЈУНА – Трећег дана 51. традиционалног турнира у малом фудбалу „Котор Варош 2018“ одигране су утакмице у сениорској конкуренцији у групама Ц и Ф, као и утакмице у конкуренцији предузећа и јавних установа у групи А.

Sim Tehnik

У групи Ц прво мјесто освојила је екипа „Мермер колорс“. Они су у директном мечу за прво мјесто резултатом 1:0 савладали „Шипраге“, екипу која је такође изборила пласман у осмину финала.

Fantomi

У групи Ф су очекивано у наредну рунду такмичења прошли „Брио Масловаре“ и „Фантоми“, а у међусобном дуелу славили су момци из Јошавке, који наступају за екипу „Брио Масловаре“.

Brio

Велика неизвјесност виђена је у сусретима у категорији предузећа и јавних установа, гдје су „Дермал“, „Сим техник 1“ и „Спортек 2“ остварили по једну побједу, те ће након утакмица против екипе „Спортек 1“ покушати обезбиједити пролаз у полуфинале.

Вечерас су на распореду утакмице у групи Г у сениорској конкуренцији , као и у групи Б у конкуренцији предузећа и јавних установа.

Распоред за вечерас (четвртак 14.06.2018. године):

18:30 Сим техник 2 – Механичке конструкције
19:00 Кафе Мото Масловаре – Ирон Тех