Општина Котор Варош – Дани отворених врата

КОТОР ВАРОШ, 2. МАРТА – Локална управа општине Котор Варош обавјештава све привреднике да ће се, почевши од 04.03.2021. године, сваког првог четвртка у непарним мјесецима (јануар, март, мај, јули, септембар, новембар) у сали Скупштине општине са почетком у 12.00 часова одржавати „Дани отворених врата“.

У ове дане сви заинтересовани предузетници, власници малих предузећа, сва лица која су заинтересована за покретање властитог посла, који имају одређена питања, препоруке, притужбе, идеје могу да разговарају и добију одговоре од начелника општине Котор Варош и начелника Одјељења за привреду.

Предузетништво као привредна грана на подручју општине Котор Варош има дугу традицију и запошљава значајан број радника.

Имајући у виду да је глобална пандемија произвела велики број негативних ефеката на цјелокупну економију, те да су предузетници истом тешко погођени потребно је да се у директном контакту са предузетницима разговара о њиховим проблемима, потребама као и начину превазилажења истих.

Локална управа позива све привреднике да узму учешће у „Данима отворених врата” у циљу заједничког рјешавања проблема.