Општинска борачка организација обиљежава Митровдан

КОТОР ВАРОШ, 4. НОВЕМБРА – Борачка организација општине Котор Варош обиљежиће 8. новембра /уторак/, крсну славу Светог великомученика Димитрија – Митровдан.

У которварошком храму Рођења Пресвете Богородице са почетком у 9.00 часова биће служена света литургија и парастос за погинуле борце Војске Републике Српске.

Načelnik i zamjenik načelnika

У 11.15 часова обавиће се полагање цвијећа на централно спомен-обиљежје погинулим борцима општине Котор Варош, а потом ће бити уприличен славски обред у сједишту Општинске борачке организације.

Овом приликом позивају се чланови породица погинулих бораца, ратни војни инвалиди, борци и остали грађани да присуствују светој литургији и парастосу за погинуле борце Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске, као и полагању цвијећа на спомен-обиљежју.