Позив грађанима за пријаву штете

КОТОР ВАРОШ, 15. МАЈА – Начелник општине Котор Варош именовао је данас комисије за процјену штета насталих од поплава у протеклим данима на стамбеним објектима, путевима, мостовима, у области пољопривреде и на водоводима и канализацији.

Задатак комисија је да на подручју општине Котор Варош сниме стање насталих штета усљед поплава, о истој сачини записник са фотографијама и направи процјену штете.

Позивају се грађани да најкасније до 22.05.2019. године (сриједа) пријаве насталу штету у општинској служби Цивилне заштите, како би комисија процијенила насталу штету и утврдила локацију објеката.

Штета се пријављује на број телефона 051/785-108 или 065/286-723, одговорно лице Гостимир Милић, руководилац службе Цивилне заштите.