Почео Општински турнир у малом фудбалу

КОТОР ВАРОШ, 12. ЈУНА – Првог дана 51. традиционалног турнира у малом фудбалу „Котор Варош 2018″ одигране су утакмице у групама А и Б, а најувјерљивије партије пружиле су екипе пекара „Обеликс“ и салон намјештаја „Грамс“.

„Обеликс“ је најавио високе амбиције и ове године, одлично укомпонована екипа забиљежила је два тријумфа у групи А, из које је пласман у наредну рунду такмичења изборио и Кафе бар „Инетрмецо“.

У групи Б су доминирали Недић, Татар, Орашанин из екипе салон намјештаја „Грамс“, која ће се комплетирати како турнир буде одмицао. Поред њих у осмину финала пласирао се и састав „Аура осигурања“.

На турниру учествују 24 екипе у сениорској конкуренцији и осам у категорији предузећа и јавних установа, док је тренутни број пријављених тимова у конкуренцији пионира четири.

Одлична посјећеност и иделани услови за игру обиљежили су први дан турнира, који се наставља вечерас утакмицама у сениорској конкуренцији у групама Д, Е и Х.

Распоред за уторак (12.06.2018. годиине):

18:00 Милеж Градња – Кафе бар Пиколо
18:30 СУР Дринић – Макс Комерц