Свечаном академијом обиљежен Дан општине

КОТОР ВАРОШ, 24. АПРИЛА – Свечаном академијом у кино-сали вечерас је обиљежен 24. април – Дан општине Котор Варош, у присуству бројних гостију из јавног, политичког и културног живота Републике Српске.
DSCN4762

За постигнуте колективне и појединачне успјехе у раду, који представљају посебан допринос за развој општине Котор Варош, Златним повељама су одликовани љекар Милорад Кузмић и предузеће “Сим техник” Шибови.
DSCN4752

Писменим захвалницама награђени су пекара “Обеликс”, каратиста Немања Кнежевић, директор предузећа “Елим” Миленко Марковић, Развојни програм УН у БиХ /УНДП/ и криминалистички инспектор Војо Кљечанин.

Награде истакнутим појединцима и колективима уручио је начелник општине Котор Варош Далибор Вучановић.
У забавном дијелу програма наступио је Женски камерни хор “Жубор”.