У уторак о именовању секретара

КОТОР-ВАРОШ, 6. НОВЕМБРА /СРНА/ – Наставак 17. редовне сједнице Скупштине општине /СО/ Котор-Варош трајао је пет минута јер су одборници ПДП-а и СДС-а, који чине нову скупштинску већину, тражили да се о разрјешењу и именовању секретара СО расправља у уторак, 11. новембра.

Шеф клуба одборника ПДП-а Раденко Чупић рекао је да су одборници нове скупштинске већине констатовали да би смјеном секретара скупштине дошло до пат позиције, јер свака одлука која би била донесена не би била валидна и верификована.

Наставак сједнице пролонгиран је за уторак, када ће се расправљати о разрјешењу секретара и предсједника СО Котор-Варош, као и о покретању поступка опозива начелника општине.

На дневном реду биће и усвајање извјештаја о извршењу општинског буџета за првих шест мјесеци, те доношење одлука о кабловској канализацији и реализацији пројекта “Рециклажно двориште”.