Одбојкашки турнир "Котор Варош 2014"

Одбојкашки турнир “Котор Варош 2014”

У спортској дворани у Котор Варошу одржан је први одбојкашки турнир поводом дана општине, који је окупио 12 екипа подијељених у двије узрасне категорије, предтакмичарке и сениорке. Одбојкашице Олимпика из Градишке су освојиле прво мјесто у обје конкуренције.

odbojka5
odbojka4
odbojka1
odbojka2
odbojka
odbojka3

На турниру су учествовале одбојкашице из Лакташа, Приједора, Градишке, Травника, Добоја и Котор Вароша. У конкуренцији предтакмичарки Олимпик из Градишке је у финалу савладао добојски Пантер са 2:0, по сетовима 25:23 и 25:14, док је треће мјесто припало домаћим одбојкашицама.

Нама је овај турнир послужио као одлична провјера пред наступе у првенству Републике Српске, гдје имамо шампионске амбиције“, рекао је Дарко Сандић, тренер предтакмичарки СК “Олимпик” Градишка.
Сениорке Олимпика су у финалу биле боље од вршњакиња из Приједора и славиле са 3:0, а одбојкашки клуб Пантер из Добоја је заузео треће мјесто. Тренер побједничке екипе Рајко Стијаковић је похвалио организацију турнира и изразио задовољство наступом своје екипе, која је на овом турниру забиљежила три побједе.
Домаћин одбојкашки клуб Котор Варош се показао као одличан организатор, а жеља свих у овом клубу је да овај турнир постане традиционалан.
Најуспјешнијим екипама су уручени пехари и дипломе, а покровитељ ове манифестације је била општина Котор Варош.