Asfaltirana dionica puta Gornje Liplje - Zelenika

Asfaltirana dionica puta Gornje Liplje – Zelenika


KOTOR VAROŠ, 18. NOVEMBRA – Zajedničkim sredstvima opštine Kotor Varoš i UNDP-a u mjesnoj zajednici Liplje je realizovan projekat modernizacije puta Gornje Liplje – Zelenika u dužini od 200 metara, a vrijednost ove investicije je 30.790 KM.

Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan je istakao da je ovo jedan od pet projekata koji će biti realizovani ove godine na području opštine u saradnji sa UNDP-om.

IMG-b3b4e8e3def02b62ebe1e095a0ecbd1e-V

Pored dionice puta u mjesnoj zajednici Liplje završeno je uređenje šetališta na kupalištu Brana, kao i vrtić u mjesnoj zajednici Maslovare. Preostalo je još da se završi izgradnja pristupnih puteva u naselju Burča i izgradnja nadtsrešnice uz dovodnju vode u mjesnoj zajednici Vagani.

Nadam se da će asfaltiranje dionice puta prema Zelenici biti podstrek mještanima ovog sela da ostanu na svojim ognjištima“, rekao je Sakan i dodao da je širina asfaltirane putne trase četiri metra.

IMG-f010596a23d12f8887227ed3eea31c99-V

Radove je izvodilo građevinsko preduzeće „Planum“ iz Teslića.