Asfaltirana dionica puta Zabrđe – Most Šibovi

KOTOR VAROŠ, 25. JUNA – U mjesnoj zajednici Zabrđe u opštini Kotor Varoš uspješno je realizovan projekat “Izvođenje radova za modernizaciju puta Zabrđe – Podosoje, dionica Zabrđe – Most Šibovi”, a 38.000 KM za asfaltiranje ove dionice puta obezbijedio je Republički sekretarijat za raseljena lica i migracije.

Radnici preduzeća “Planum” iz Teslića asfaltirali su dionicu puta Zabrđe-Most Šibovi u dužini od 500 metara.

IMG-27a0718eccbac6e795d075c4a7aa376b-V

Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan je prilikom posjete gradilištu istakao značaj ove investicije.

Ovo je nastavak aktivnosti na modernizaciji i sanaciji lokalnih puteva, a završetkom ovog projekta oko 50 domaćinstava će imati bolju putnu komunikaciju sa gradskim područjem“, rekao je Sakan.