Višković: Sakan i Opštinski štab uradili odličan posao


KOTOR VAROŠ, 21. MAJA – Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković je na jučerašnjem zasjedanju Narodne skupštine RS javno pohvalio rad načelnika opštine Kotor Varoš Zdenka Sakana i kompletnog Opštinskog štaba u vrijeme pandemije virusa korona.

Višković je istakao da je u više navrata razgovarao sa načelnicima i gradonačelnicima u Republici Srpskoj, te da su postojeći problemi rješavani na dobrobit svih građana.

Sa načelnikom Kotor Varoša, jednim izuzetno odgovornim i čestitim čovjekom, sam razgovarao o epidemiološkoj situaciji i o načinu sprovođenja mjera u borbi protiv širenja virusa korona. Ponosan sam na činjenicu da smo zajednički riješili problem u preduzeću „Mehaničke konstrukcije“, gdje je bilo otpora da se suzbije mogućnost pojave većeg žarišta. To je bila moja obaveza, jer smo testiranjem radnika zaustavili eventualno danje širenje virusa korona“, poručio je Višković u jučerašnjem obraćanju poslanicima Narodne skupštine Republike Srpske.


Hit Counter provided by technology news