„Dermal“ trijumfovao na turniru u Maslovarama


KOTOR VAROŠ, 19. JULA – Ekipa „Dermala“ je osvojila prvo mjesto na tradicionalnom turniru u malom fudbalu u mjesnoj zajednici Maslovare, savladavši u finalu sastav Kafe bar „Nuki“ rezultatom 4:0.

„Sloga“ iz Grabovice je u borbi za treće mjesto nadvisila ekipu Auto-otpad „Sloga“ rezultatom 2:1.

Dermal

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Dejan Trifković iz pobjedničkog sastava, njegov kolega Slaven Matijašević je ponio epitet najuspješnijeg strijelca, dok je Milan Čupić iz ekipe Kafe bar „Nuki“ najbolji golman turnira.

U revijalnoj utakmici u znak sjećanja na Vanju Kršića, Maslovarčanina koji je tragično nastradao 2014. godine, snage su odmjerili Vanjini drugari i fudbalski veterani Kotor Varoša, a susret je završio miroljubivo 4:4.

Vanjini drugari i veterani

Odličan organizator turnira, koji je okupio 16 ekipa, bila je Mjesna zajednica Maslovare, a nagrade najupsješnijim ekipama i pojedincima uručili su načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan i članovi Organizacionog odbora turnira.