Dijalogom riješiti problem

Dijalogom riješiti problem


KOTOR VAROŠ, 23. FEBRUARA – Predstavnici Lovačkog udruženja „Uzlomac“ danas su razgovarali sa načelnikom opštine Kotor Varoš Zdenkom Sakanom o mogućnostima prevazilaženja trenutne situacije u ovom Udruženju i na koji način zadržati postojeće lovište.

Učesnici današnjeg sastanka su složni u ocjeni da je neophodno pronaći kompromis i omogućiti lovcima da bavljenje lovom, jer je riječ o jednom od najstarijih Udruženja na prostoru Republike Srpske.

IMG-b3f72e20679e7adb64858ba0eee99ea8-V

Dogovoreno je da se, u interesu svih lovaca, organizuje zajednički sastanak sa predstavnicima ovog Udruženja i njihovim članovima i da se pronađe najbolje rješenje, kako bi se prije naredne lovne sezone izbjegle eventualne nove podjele i razdor među lovcima.


Hit Counter provided by technology news