Zakon o inspekcijama RS pred građanima Kotor Varoša

Zakon o inspekcijama RS pred građanima Kotor Varoša


KOTOR VAROŠ, 1. NOVEMBRA – U skladu sa preporukom Ministarstva uprave i lokalne samouprave Republike Srpske, koje provodi javnu raspravu u vezi sa nacrtom Zakona o inspekcijama RS, svoje sugestije i primjedbe možete upisati u knjigu primjedbi i sugestija.

Knjiga se nalazi u prostorijama Odsjeka za inspekcijske poslove i komunalnu policiju opštine Kotor Varoš (na spratu Policijske stanice) i dostupna je svim zainteresovanim građanima i subjektima koji se tiče ovaj zakon, svakim radnim danom od 8-12 časova.

Nacrt zakona o inspekcijama usvojen je u Narodnoj skupštini na šestoj redovnoj sjednici 27. septembra 2019. godine i kojim je propisano obavljanje nadzora u okviru inspekcijskog sistema, nadležnost inspekcijskih organa i zvanja, kao i radnopravani status inspektora, ali su i proširena njihova ovlaštenja.

Ovaj Nacrt zakona upućen u javnu raspravu u trajanju od 90 dana.

Kontakt osoba: Goran Malijević, šef Odsjeka za inspekcijske poslove i komunalnu policiju opštine Kotor Varoš, broj telefona 066/025-656.


Hit Counter provided by technology news