Za rekonstrukciju Dječijeg vrtića 300.00 KM


KOTOR VAROŠ, 15. OKTOBRA – Ministarstvo za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske pozvalo je kvalifikovane kompanije da dostave ponude za građevinske radove na rekonstrukciji javnih ustanova koji imaju za cilj povećanje energetske efikasnosti.

Raspisanim tenderom je obuhvaćeno nekoliko objekata u Srpskoj, a za rekonstrukciju Dječijeg vrtića “Larisa Šugić” u Kotor Varošu je planirano 300.000 KM.

Projektom je planirana demontaža stare stolarije i ugradnja nove, postavljanje termoizolacione fasade, demontaža montažnih zidova, limarski radovi i prekrivanje objekta“, rekao je direktor vrtića Mladen Tepić.

Vrtić u Kotor Varošu je izgrađen 1976. godine i dva puta je dograđivan, 1996. i 2018. godine, a trenutno u njemu boravio oko 160 mališana.

Nakon pomoći opštine Kotor Varoš na dogradnji vrtića i Bugarske ambasade, čijim sredstvima je opremljen dograđeni dio, ovim projektom korisnici naših usluga će dobiti bolje uslove za boravak“, naglasio je Tepić.


Hit Counter provided by technology news