Informisanje (novih) MZ o pozivu za izražavanje inetersa za učešće u projektu

Informisanje (novih) MZ o pozivu za izražavanje inetersa za učešće u projektu


KOTOR VAROŠ, 16. JUNA – U sali Skupštine opštine Kotor Varoš danas je održan sastanak sa predsjednicima Savjeta MZ koje nisu bile uključene u prvu fazu projekta jačanje uloge mjesnih zajednica u BiH, s ciljem da se iste upoznaju sa mogućnostima učešća u drugoj fazi projekta.

Na današnjem sastanku, kojem je prisustvovao i načelnik opštine Zdenko Sakan, dogovoreno je da se mjesne zajednice do ponedjeljka 22. juna izjasne i izraze interes Opštinskoj upravi kako bi opština mogla blagovremeno pripremiti aplikaciju na Javni poziv.

IMG-a09d712c546b9ab64151f3f32318fabd-V

Rok Opštinskoj upravi da prijavi učešće MZ na Javni poziv je 3. juli 2020. godine.

Od četiri pozvana predsjednika Savjeta mjesnih zajednica današnjem sastanku je prisustvovao predsjednik Savjeta MZ Liplje i tri predstavnika mjesnih zajednica Šiprage, Vagani i Kruševo Brdo.


Hit Counter provided by technology news