Konkurs za prijem djece u godini pred polazak u školu


KOTOR VAROŠ, 15. JANUARA – JU Dječiji vrtić „Larisa Šugić“ Kotor Varoš vrši prijem djece rođene od 31. avgusta 2012. do 31. avgusta 2013. godine, koja do sada nisu bila obuhvaćena nikakvim vidom predškolskog obrazovanja, za realizaciju Programa pripreme djece pred polazak u školu.

Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske u ovoj godini planira upis oko 11.500 djece u program pripreme pred polazak u školu koja nisu imala priliku da pohađaju ustanove predškolskog vaspitanja i obrazovanja.

U ovaj program u Kotor Varošu je prošle godine bilo uključeno 59 djece raspoređenih u dvije grupe.

Očekujemo da će i ove godine biti najmanje dvije grupe djece. Molimo roditelje da djecu prijave najkasnije do 07.02.2019. godine kako bi blagovremeno izvršili pripreme za realizaciju programa“, izjavio je v.d. direktora vrtića Mladen Tepić.


Hit Counter provided by technology news