Načelnik Sakan čestitao Kurban-bajram

Načelnik Sakan čestitao Kurban-bajram


KOTOR VAROŠ, 11. AVGUSTA – Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan je povodom praznika Kurban-bajrama uputio čestitku Medžlisu islamske zajednice i svim vjernicima islamske vjeroispovjesti, sa željom da praznik proslave u miru, radosti i dobroj volji za uzajamnim razumijevanjem i poštovanjem.

Neka ovaj veliki praznik obasja Vaše domove i Vaša srca ljubavlju, slogom i tolerancijom. Ovo je svakako prilika u kojoj želim naglasiti kako pripadnici islamske zajednice u Kotor Varošu svojim djelovanjem, kulturom i vrijednostima koje žive, značajno doprinose izgradnji razumijevanja, međusobnog poštovanja i toliko potrebnog mira među ljudima. Time obogaćuju Kotor Varoš i čine ga prepoznatljivim. Želim da Kurban-bajram provedete u miru, dobrom zdravlju i blagostanju. Privrženi ideji ravnopravnosti i duhovnosti nastavljamo zajedno da gradimo našu opštinu“, navodi se u čestitki načelnika Sakana.


Hit Counter provided by technology news