Novogodišnja čestitka Načelnika opštine

KOTOR VAROŠ, 31. DECEMBRA – Poštovani sugrađani,

Nova godina pruža nam mogućnost za novi početak. U godini za nama, nastavili smo da izgrađujemo i uljepšavamo naš grad, podižemo nivo komunalnih usluga, realizujemo značajan broj planiranih investicija, podjednako važnih za sve građane.

Najvažniji projekat u predstojećoj godini biće završetak izgradnje nove zgrade opštinske uprave, koja će biti simbol grada, prepoznatljiv i reprezentativan objekat na ponos svih naših građana.

Volimo i gradimo dalje naš Kotor Varoš, dio sebe ugradimo u njegovu budućnost kako bi ostao poželjno mjesto za život, mjesto kakvo njegovi stanovnici i zaslužuju.

Želim Vam od srca da 2020. godina bude bolja i uspješnija od prethodne, ispunjena zdravljem, srećom i uspjesima na ličnom i porodičnom planu.

sakan-1