Potpredsjednik


 

 

 

Radenko Čupić
potpredsjednik SO


Nadležnosti:
  • Potpredsjednik Skupštine zamjenjuje predsjednika Skupštine u slučaju njegove odsutnosti ili spriječenosti i obavlja poslove koje mu povjeri predsjednik Skupštine.
Biografija

Rođen je 22.05.1961. godine u Maslovarama. Osnovnu školu je završio u Maslovarama, a gimnaziju u Kotor Varošu. Pedagošku akademiju odsjek istorija-geografija je završio 1982. godine u Banja Luci, a na Prirodno matematičkom fakultetu je stekao zvanje profesora geografije. Radio je u Osnovnoj školi “Petar Petrović Njegoš” u Maslovarama, prvo kao nastavnik a poslije kao njen direktor. Od 1998. godine je zaposlen u SO Kotor Varoš, kao načelnik odjeljenja za opštu upravu i društvene djelatnosti, zatim zamjenik načelnika opštine. Maja 2003. godine imenovan je na funkciju načelnika opštine. U nekoliko mandata je bio odbornik lokalnog parlamenta. Nakon lokalnih izbora 2016. godine imenovan za potpredsjednika Skupštine opštine. Oženjen je i ima dva sina.

 

 

 

 

 

 


Hit Counter provided by technology news