Sakan zadovoljan dinamikom izvođenja radova


KOTOR VAROŠ, 14. FEBRUARA – Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan obišao je danas gradilište i izrazio zadovoljstvo dinamikom radova na izgradnji nove zgrade lokalne uprave.

Radnici preduzeća „Građus“ su danas završili betoniranje ploče iznad prvog sprata u koju je ugrađeno oko 100 kubnih metara betona.

Vremenske prilike idu na ruku izvođaču radova i oni su u potpunosti iskoristili taj momenat, što je za svaku pohvalu. Radovi teku u skladu sa planiranim aktivnostima, a prema onome što sam vidio mogu konstatovati da se izvode profesionalno i stručno“, naglasio je Sakan.

Radovi 1

Prema njegovim riječima nova zgrada Opštinske uprave biće završena u predviđenom roku.

Dinamikom radova zadovoljni su i u kotorvaroškom preduzeću “Građus” koje je glavni izvođač radova.

Dinamika i kvalitet radova su nam prioritet i sa te strane smo zadovoljni do sada urađenim. Pohvalio bih svoje saradnike i partnere u izgradnji, a pogotovo njihov profesionalan pristup obavezama“, rekao je direktor “Građusa” Slavko Đukić i dodao da je saradnja sa opštinskim rukovodstvom na visokom nivou.

Radovi 2


Hit Counter provided by technology news