Sakan prisustvovao polaganju vijenaca povodom Dana Republike


BANjALUKA, 8. JANUARA – Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan prisustvovao je danas kao član delegacije Saveza opština i gradova Srpske polaganju vijenaca povodom Dana Republike na Spomenik palim borcima Vojske Republike Srpske na groblju Sveti Pantelija u Banjaluci.

IMG-f24451be10d861c37ae46f4905a6e856-V

Po jednu ružu na spomenik palim borcima Vojske Republike Srpske položili su ministri u Vladi Srpske, delegacija poslanika Narodne skupštine Republike Srpske, predstavnici kabineta srpskog člana Predsjedništva i predsjedavajućeg Milorada Dodika, Savjeta ministara, srpski predstavnici u Parlamentarnoj skupštini BiH, Trećeg pješadijskog Republika Srpske puka, te predstavnici udruženja proisteklih iz odbrambeno-otadžbinskog rata.

U delegaciji poslanika Narodne skupštine Republike Srpske bio je i poslanik iz Kotor Varoša Nedeljko Glamočak.

IMG-e84e7824efb7064ffe3699ce140a74eb-V

Sakan i Glamočak su položili cvijeće i na spomenik poginulim borcima na Trgu palih boraca NOR-a u Banjaluci.

IMG-e9d7db2183040fe393074c0e6a8b3d41-V

Predsjednica Srpske Željka Cvijanović položila je vijenac na Spomenik palim borcima Vojske Republike Srpske na groblju Sveti Pantelija u Banjaluci i na spomenik poginulim borcima na Trgu palih boraca NOR-a u Banjaluci.


Hit Counter provided by technology news