Sanacija oštećenja osiguranja obale na kupalištu Brana


KOTOR VAROŠ, 10. FEBRUARA – U mjesnoj zajednici Kotor Varoš počeli su radovi na realizaciji projekta „Sanacija oštećenja osiguranja obale rijeke Vrbanje na kupalištu Brana“, čija je vrijednost 9.800 KM.

Po riječima načelnika opštine Kotor Varoš Zdenka Sakana realizacijom projektnih aktivnosti, na lokaciji Brana, će se obezbijediti adekvatan prostor za odmor i rekreaciju.

Prethodno smo izgradili pristupni put dužine 250 metara, očistili i produbili korito rijeke Vrbanje, očistili desnu obalu, izgradili obaloutvrdu sa stazom i izgradili stepenište za prilaz vodi, očistili i uredili plato u obuhvatu kupališta, uredili teren za odbojku na pijesku i postavili 6 klupa“, naglasio je Sakan.

IMG-de8ff2c497d2ffb38f5deb3cbb92858c-V

Nakon što budu sanirana oštećenja osiguranja obale Vrbanje kupalište na Brani će biti uređena i atraktivna lokacija namijenjena za odmor i rekreaciju, dostupna svim građanima prema njihovim potrebama.

Radove izvodi preduzeće „Dekol“ iz Kotor Varoša.


Hit Counter provided by technology news