U utorak o imenovanju sekretara

U utorak o imenovanju sekretara


KOTOR-VAROŠ, 6. NOVEMBRA /SRNA/ – Nastavak 17. redovne sjednice Skupštine opštine /SO/ Kotor-Varoš trajao je pet minuta jer su odbornici PDP-a i SDS-a, koji čine novu skupštinsku većinu, tražili da se o razrješenju i imenovanju sekretara SO raspravlja u utorak, 11. novembra.

Šef kluba odbornika PDP-a Radenko Čupić rekao je da su odbornici nove skupštinske većine konstatovali da bi smjenom sekretara skupštine došlo do pat pozicije, jer svaka odluka koja bi bila donesena ne bi bila validna i verifikovana.

Nastavak sjednice prolongiran je za utorak, kada će se raspravljati o razrješenju sekretara i predsjednika SO Kotor-Varoš, kao i o pokretanju postupka opoziva načelnika opštine.

Na dnevnom redu biće i usvajanje izvještaja o izvršenju opštinskog budžeta za prvih šest mjeseci, te donošenje odluka o kablovskoj kanalizaciji i realizaciji projekta “Reciklažno dvorište”.