Besplatni udžbenici za učenike od petog do devetog razreda


KOTOR VAROŠ, 5. AVGUSTA – Opština Kotor Varoš je, u saradnji sa gradom Banjaluka, svim osnovcima od petog do devetog razreda sa područja ove opštine obezbijedila dio besplatnih udžbenika za školsku 2022/2023. godinu.

Iz Opštinske uprave Kotor Varoš danas je upućeno obavještenje svim direktorima ovdašnjih osnovnih škola, roditeljima i učenicima da će detaljne informacije u vezi sa preuzimanjem udžbenika biti naknadno i blagovremeno saopštene.

Po završetku tekuće školske godine, učenici su dužni vratiti udžbenike Službi za društvene djelatnosti opštine Kotor Varoš, najkasnije do posljednjeg radnog dana u junu, da bi mogli biti ustupljeni na korištenje učenicima sljedeće generacije“, navodi se u obavještenju.

520 učenika na području opštine Kotor Varoš pohađa školu od petog do devetog razreda.

Za više informacija o dodjeli udžbenika, koja će biti organizovana u drugoj polovini avgusta, treba se obratiti opštinskoj Službi za društvene djelatnosti.