Nagrađeni likovni i literarni radovi


KOTOR VAROŠ, 23. APRILA – Dječija manifestacija “Moj grad sanja”, na kojoj su nagrađeni najbolji likovni i literarni radovi učenika osnovne škole, održana je u okviru aprilskih svečanosti povodom Dana opštine Kotor Varoš.

DSCN4719

Priznanja i nagrade za najuspješnije likovne radove dobili su Milica Arnautović, Miljan Šelver, Miljana Kragić, Jelena Jurić, Dajana Dragojević i Kristina Vrljanović.

U kategoriji literarnih radova nagrađeni su Anastasija Modić, Aldijana Kerkez, Medina Kerkez, Pavle Kragić, Danilo Vučenović i Anja Pavlović.

Nagrade i priznanja najuspješnijim učenicima uručio je načelnik opštine Kotor Varoš Dalibor Vučanović.

U zabavnom dijelu programa nastupila su djeca iz Vrtića “Larisa Šugić”, učenici osnovnih škola “Sveti Sava” Kotor Varoš, “Petar Petrović Njegoš” Maslovare i “Petar Kočić” Šiprage, dramski studio “Kvart”, te među najmlađima popularni Nidžo Cvrčak.

Manifestaciju “Moj grad sanja”, koja je održana u kotorvaroškoj kino sali, organizovali su Javna ustanova “Centar za kulturu, sport i informisanje” i Osnovna škola “Sveti Sava”, a pokrovitelj je bila opština Kotor Varoš.

DSCN4721

DSCN4722

DSCN4724